O nás
Historie našeho projektu Beauty Makers
Často se nás ptají: "Proč právě beauty industry?" Rádi bychom se podělili o vlastní historii od okamžiku, kdy se v našich srdcích zrodila myšlenka až do jejího uskutečnění.
K založení Beauty makers nás dotlačil existující problém spojený s vyhledáváním místa, které by vyhovovalo všem našim požadavkům, zejména na kvalitu služeb, která se dnes nachází na bídné úrovni.
Moderní dívka a žena má dnes právo stanovit si cíle, a to jak v kariéře, tak v osobním životě a dosáhnout jich. Neodlišuje ale dnešní ženu od žen z minulých století ten atraktivní vzhled, který přitahuje pozornost. Krásné a dobře upravené vlasy, make-up a elegantní manikúra vyžadují obvykle vysoké náklady, přitom chce každá z nás přijímat lichotky a přitahovat pozornost. Poměr mezi cenou a kvalitou však nebyl jediným problémem. Mezi důležité věci, na které klademe důraz, patří sterilizace nástrojů a přístup personálu k Vám, jako k zákazníkovi, při návštěvě salónu.

Proto jsme se rozhodli vytvořit místo, které by vyřešilo všechny problémy existující v beauty industry. V našem beauty studiu působí jen talentovaní odborníci, každý z nich je profesionálem ve svém oboru.
Ponořte se v průběhu pracovního týdne do pohádkového beauty světa - přijďte k nám nejen na perfektní manikúru, ale i na skleničku šampaňského nebo šálek čerstvě uvařené kávy.
Náš tým vždy naslouchá klientovi, neustále se vzdělává a dále se zlepšuje!
Jsme pyšní na to, že máme příležitost poskytnout Vám nezapomenutelný servis a vysoce kvalitní služby.

Za tým Beauty Makers Vladislava a Ksenia.

Vladyslava Shponko
Co-founder and CEO
Jedna z nejdůležitějších věcí pro mě je usnadnit ženám život pomocí našich služeb. Každá z nás si je zaslouží!

Můžete se na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně našich služeb nebo servisu.

+420775967848
vladyslava.shponko@gmail.com
Instagram
Ksenia Lugovskaya
Co-founder and CEO
Beauty Makers má zajímavou koncepci. Nabízíme Vám nejen krásu, ale i změnu Vašeho života. Začněte u sebe a svého zevnějšku a uvidíte, jaká kouzla a změny se okolo Vás začnou dít!

Pokud se chcete připojit k našemu týmu, neváhejte a napište.

+420775993536
ksenia.lugovskaya@yahoo.com
Instagram